poniedziałek, 2 marca 2015

Słuchanka na poprawę humoru!

Źródło grafiki
Kochani! Mam nadzieję, że poniedziałek nie zdążył Was zniechęcić do reszty tygodnia i jesteście uśmiechnięci i pełni zapału. Nawet jeżeli nie - nic się nie martwcie. Zawsze możecie zaparzyć sobie pyszną kawę czy herbatę i posłuchać piosenek, którymi dzisiaj pragnę się z Wami podzielić :) Może chociaż na chwilę pomogę Wam odgonić mniejsze i większe smutki? 

Po pierwsze - "Love me like you do". Co jest ze mną nie tak? Dlaczego tak wciągnęła mnie ta piosenka? Pozostawmy to pytanie bez odpowiedzi, gdyż mnie samej byłoby trudno na nie odpowiedzieć. W każdym razie Greya nie czytałam, nie oglądałam i na razie się na to nie zanosi. Ale piosenka mnie porwała. Życie.

Po drugie - "Sweater weather". Piosenka utrzymana w zimowym klimacie, toteż mamy ostatnie chwile, aby była adekwatna do czasu (chociaż z zimy to najwięcej jest jeszcze w dacie). Poznałam i polubiłam ją chyba w momencie, gdy u siebie na blogu napisała o niej Monika. Przy okazji zapraszam Was do odwiedzin jej nowego dziecka, czuję, że to będzie dobrze poprowadzone miejsce!

Po trzecie - "Lips are movin". Tak po prostu. Polecam na poprawę humoru czy jako tło przy kręceniu hula-hopem! :D

Po czwarte - "I won't let you go". Film "Niezgodna" nie zrobił na mnie ogromnego wrażenia i jestem tą osobą, która woli książkę (chociaż zarówno papierową wersję jak i wersję na ekranie pamiętam jakby coraz mniej). Jednak soundtrack zawiera trochę godnych posłuchania piosenek, a jedną z nich jest własnie "I won't let you go". 

Po piąte - "To co będzie". I bardzo, bardzo dobry Rojek. Jedna z wielu wartych wielokrotnego słuchania. Jako zamknięcie tego nie do końca ambitnego, jednak przyjemnego, zestawienia :) Bo chociaż twórczość Rojka jest tu dobrym i godnym zakończeniem! 

Trzymajcie się moi mili! Do napisania niebawem :)

2 komentarze:

  1. Znałam wszystkie utwory, oprócz ostatniego, który niestety niezbyt przypadł mi do gustu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam ,,Love me like you do" :)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli napiszesz chociaż parę słów od siebie. Jeżeli masz ochotę zadać pytanie dotyczące postu rownież to zrób, staram się wtedy odpisywać na komentarze ;)