wtorek, 15 kwietnia 2014

Wiosenny stos

Hej!
Dzisiaj przychodzę do Was ze stosem, który co prawda nie jest szczególnie duży, jednak jak każdy stos cieszy :D A najbardziej cieszy wizja większej ilości wolnego czasu na czytanie go, kiedy niedługo skończy się naukowe szaleństwo związane z testami. Chociaż z drugiej strony przeraża mnie fakt, iż egzaminy będą już zaraz po Wielkanocy... Trzymajcie kciuki! :D Tymczasem przejdźmy do meritum. Powitajcie stos brawami!

Na samej górze dumnie prezentuje się "Dom nad jeziorem smutku". Nie bardzo wiem czego się po tej książce spodziewać. Jest to egzemplarz recenzencki od wydawnictwa M, więc recenzja na pewno ukaże się na blogu. Następnie widać dwie książki wypożyczone z biblioteki, powieści Ewy Nowak - "Drugi" i "Kiedyś na pewno". "Kiedyś na pewno" już przeczytane i z końcem kwietnia/początkiem maja spodziewajcie się opinii. "Niezbędnik obserwatorów gwiazd" i "Tak wygląda szczęście" zapowiadają się obiecująco i nie mogę doczekać się ich lektury! I na samym końcu drugi w tym stosie egzemplarz recenzencki (tym razem od MG) - "Upalne lato Marianny". Przeczytana, recenzja będzie jakoś na dniach.

Na dzisiaj to tyle, bo biologia i angielski czekają... W każdym razie jak widać powoli wracam do bloga, to już końcówka tej mojej zmniejszonej aktywności na blogu. Chwalcie się co już z powyższych książek znacie i co polecacie szczególnie :)
Miłego dnia!

8 komentarzy:

 1. Niestety nic jeszcze z Twojego stosiku nie czytałam :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też nic nie znam, ale sądzę, że na "Niezbędniku..." się nie zawiedziesz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy stosik. Nie znam żadnej książki, ale korci mnie przeczytać "Upalne lato Marianny", lecz najpierw poczekam na twoją recenzje.

  OdpowiedzUsuń
 4. "Niezbędnik" i "Tak wygląda szczęście" chętnie bym Ci podkradła :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam nic z Twojego stosiku, ale na pewno bym coś dla siebie z niego wybrała.
  Miłego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 6. O niee, zapomniałaś umieścić egzemplarz "Morza spokoju"! xD
  A stosik cudowny, Upalne lato Marysi to najwspanialsza obyczajówka ever :3

  OdpowiedzUsuń
 7. Niezbędnik Obserwatorów Gwiazd *_*

  OdpowiedzUsuń
 8. Podkradłabym Ci "Niezbędnik obserwatorów gwiazd"!

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli napiszesz chociaż parę słów od siebie. Jeżeli masz ochotę zadać pytanie dotyczące postu rownież to zrób, staram się wtedy odpisywać na komentarze ;)