piątek, 8 maja 2015

Spotkamy się?

Źródło grafiki


Witam piątkowo!
Jesteśmy już po majówce i chociaż pogoda nie dopisała za bardzo akurat w tym miejscu, gdzie ją spędzałam, to zdecydowanie odpoczęłam i mogę uznać tamte dni za udane. Potem, kiedy tegoroczni maturzyści zmagali się z obowiązkowymi egzaminami, miałam jeszcze trzy wolne dni, na które także nie zamierzam narzekać. Spędziłam je w wyśmienitym towarzystwie, gdyż odwiedziła mnie Monika. Nareszcie mogłyśmy dłużej porozmawiać twarzą w twarz, odwiedzić wspólnie ciekawe miejsca, pojeździć na rowerach i śmiać się razem podczas oglądania filmików na yt (zgoda, nie było to szczególnie ambitne zajęcie, ale zdecydowanie podnoszące kąciki ust wysoko do góry :)). Teraz wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne Warszawskie Targi Książki, co oznacza, że 16 i 17 maja odwiedzę Stadion Narodowy. Dlatego też teraz proponuję spotkanie Tobie! Jeżeli jesteś blogerem albo zwyczajnie śledzisz moje poczynania w tym miejscu i także nie zamierzasz przegapić WTK - odezwij się do mnie. Być może uda nam się zamienić choćby parę słów czy pospacerować chwilę między stoiskami zapełnionymi papierowymi przyjaciółmi? 

Zostawiam Cię z tą propozycją i życzę udanego, zaczytanego weekendu! :)

4 komentarze:

 1. Moja obecność jest jeszcze pod znakiem zapytania, ale jeśli będę to na pewno dam Ci znać. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O! W takim razie mam nadzieję, że uda Ci się przyjechać ;)

   Usuń
 2. Cześć, będę na pewno, ale raczej w jednym punkcie - przy stoisku wydawnictwa Sorus, 162 sektor V. Wpadnij, może znajdziesz coś dla siebie! : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć! :) Być może odwiedzę, chociaż przyznam, że dopóki nie napisałaś, nie kojarzyłam akurat tego wydawnictwa.

   Usuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli napiszesz chociaż parę słów od siebie. Jeżeli masz ochotę zadać pytanie dotyczące postu rownież to zrób, staram się wtedy odpisywać na komentarze ;)