poniedziałek, 2 września 2013

Czas przywitać wrzesień...

Źródło obrazka: KLIK
Skończyły się wakacje i jak wiadomo większości uczniom trudno oswoić się z tą myślą. A czy jestem zadowolona z tego, jak spędziłam minione dwa miesiące po względem książkowym? Można powiedzieć, że tak. Co prawda chciałam przeczytać jeszcze więcej, ale wyszło jak wyszło i teraz nie mam możliwości tego zmienić. Listę z przeczytanymi pozycjami znajdziecie tu. Aktualnie czytam "Profesora" autorstwa Charlotte Bronte i myślę, że w czwartek możecie spodziewać się recenzji tej pozycji. A co potem? Później planuję zabrać się za "Wszechświaty" oraz "Polowanie na motyle". Na razie moje plany sięgają do tego miejsca. Co następne, to się okaże.

Z racji, iż zaczyna się nowy rok szkolny chciałam też uprzedzić, że teksty mogą się ukazywać trochę rzadziej, bo myślę, że czeka mnie dość pracowity rok. Jednak mam ogromną nadzieję, że i na czytanie i recenzowanie znajdę odpowiednią ilość czasu.

Wszystkim uczniom życzę powodzenia i dużo siły do nauki, damy radę :D

6 komentarzy:

 1. Życzę, abyś znalazła czas na blogowanie w roku szkolnym :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach ten rok szkolny. :) Ja po pierwszym dniu czuję się wykończona, poważnie. Ale jestem dobrej myśli i Tobie także życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak, bądźmy dobrej myśli :D nawzajem

   Usuń
 3. Na Wszechświaty miałam ochotę, ale zniknęła ona po przeczytaniu recenzji książki niezyt pochlebnej... A Polowanie na motyle mnie intryguje i może kiedyś książka wpadnie mi w ręce choć nie siegam po lektury z tego gatunku... Powodzenia we wrześniu, na pewno nie będzie źle :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja jestem tych "Wszechświatów bardzo ciekawa", zresztą "Polowania..." też. Mam nadzieję, że mi te powieści przypadną do gustu ;)

   Usuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli napiszesz chociaż parę słów od siebie. Jeżeli masz ochotę zadać pytanie dotyczące postu rownież to zrób, staram się wtedy odpisywać na komentarze ;)