piątek, 1 marca 2013

Witamy marzec!

Nie wiadomo jak, nie wiadomo kiedy. Za to widomo, że luty minął. Dwa miesiące 2013 roku za nami i dzisiaj witamy kolejny - marzec. To taki czas, kiedy na wielu blogach pojawia się podsumowanie lutego. Z racji, że ja nie mam czym się chwalić jeżeli chodzi o ilość przeczytanych książek, a i każdy może to sobie sprawdzić w zakładce u góry, nie będę teraz wypisywała tytułów przeczytanych w lutym. Za to jest inna sprawa, którą muszę się pochwalić. Bowiem udało mi się nawiązać współpracę z wydawnictwem G+J!  Bardzo się z tego faktu cieszę i dodam, że już idzie do mnie pierwsza pozycja do recenzji. Jaka? Oczywiście potrzymam Was trochę w niepewności i teraz tego nie zdradzę ;) Wspomnę tylko, iż jest to książka o mieście, które bardzo bym chciała kiedyś odwiedzić. Może któś wie jaka to pozycja?
Zaraz skończę moje wywody, jeszcze tylko chwilka. Chciałam jeszcze napisać, że za miesiąc planuję zamieścić podsumowanie marca i mam nadzieję, że ilość przeczytanych książek będzie dłuższa niż ta lutowa.
Miłego weekendu spędzonego z ciekawą książką!
Owocowa

7 komentarzy:

 1. Gratuluję nawiązania nowej współpracy. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też nie wiem, kiedy minął luty - zdecydowanie za szybko. Gratuluję nowej współpracy. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję nowej współpracy! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję nowej współpracy:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmmm... Miasto które chciałabyś odwiedzić... Ja bym chciała Rzym. Więc może Rzym? Albo Madryt (ale to tylko ze względu na Królewskich...) Albo Paryż? (Luwr...)
  Chociaż tak najbardziej to bym chciała Kraków odwiedzić. Więc może książka o Krakowie? Przecież tam jest taaaak pięknie. Albo wiem, Brasilia! Albo Nowy Jork! Zgadłam?:)
  Gratuluję współpracy, szczególnie że i wydawnictwo zacne (lubię ich książki. Przynajmniej te Pawlikowskiej;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Rzymie byłam, cóż nie trafiłaś, to nie o nim książkia. Ale trafiłaś z Nowym Jorkiem :) Mimo to będę okropna i tytułu nie zdradzę :D

   Usuń
 6. Gratuluję współpracy i czekam na recenzję. :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli napiszesz chociaż parę słów od siebie. Jeżeli masz ochotę zadać pytanie dotyczące postu rownież to zrób, staram się wtedy odpisywać na komentarze ;)